Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych w Małogoszczu

Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych w Małogoszczu to prestiżowe wydarzenie, które gromadzi najlepsze zespoły taneczne z całego kraju. Jest to miejsce, gdzie młodzi artyści mają okazję zaprezentować swoje umiejętności, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe kontakty. Konfrontacje są również doskonałą okazją do obserwacji najnowszych trendów w świecie tańca i sztuki. Każdego roku wydarzenie przyciąga tłumy widzów, którzy chcą podziwiać spektakularne pokazy taneczne.

Baletnice

Udział Stowarzyszenia Artystycznego Kaprys w Konfrontacjach

Stowarzyszenie Artystyczne Kaprys jest współorganizatorem Ogólnopolskich Konfrontacji Zespołów Tanecznych w Małogoszczu. Zespoły Taneczne Kaprys Małogoszcz i Kaprys Jędrzejów są gospodarzami tego prestiżowego wydarzenia. Z dumą reprezentują Miasto i Gminę Małogoszcz, powiat Jędrzejów podczas gali wręczania nagród. Udział w Konfrontacjach to dla nas nie tylko szansa na pokazanie naszych umiejętności, ale również możliwość zdobycia cennego doświadczenia i inspiracji do dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które promuje sztukę tańca na tak wysokim poziomie.

XXVIII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2024

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!
na XXVIII Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 2024, które odbędą się 27 i 28 kwietnia 2024 roku w hali widowiskowo sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadzamy nowe konkurencje i kategorie taneczne.
Od tegorocznej edycji konfrontacje podzielone będą na dwa dni konkursowe:
27 kwietnia-jazz dance, modern dance, contemporary, artistic show dance (solo, duety, mini formacje, formacje, produkcje)
- inne formy (mini formacje, formacje)
- kat 30 + bez podziału na kategorie taneczną
28 kwietnia - hip-hop, street dance, disco dance, acrobatic dance, carribean (solo, duety, mini formacje, formacje)
- taniec towarzyski (mini formacje, formacje)

UWAGA!!!!! ISTOTNE ZMIANY W REGULAMINIE !!!!!!!!
PO RAZ PIERWSZY – NOWA KATEGORIA – FAMILY DANCE – duety i mini formacje.
W kategorii tej mogą startować pokolenia tancerzy. Warunkiem jest, żeby była to rodzina np. dziecko/ rodzic/ rodzice. Uczestnikami nie mogą  być tylko dzieci, lub sami dorośli. Kategoria ta rozegrana zostanie bez względu na kategorię taneczną.

Szczegółowe informacje na stronach internetowych i fb:

www.dkmalogoszcz.pl
www.stowarzyszeniekaprys.pl