O Stowarzyszeniu Artystycznym Kaprys

Stowarzyszenie Artystyczne Kaprys to miejsce, gdzie pasja do sztuki spotyka się z profesjonalizmem. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Jędrzejowie, w województwie świętokrzyskim. Od wielu lat tworzymy przestrzeń dla artystów i miłośników sztuki, szczególnie skupiając się na pasjonatach tańca. Prowadzimy Zespoły Taneczne Kaprys, bierzemy udział w wydarzeniach branżowych i organizujemy warsztaty oraz obozy dla dzieci i młodzieży.

Baletnice

Czym zajmuje się Stowarzyszenie Artystyczne Kaprys?

W Stowarzyszeniu Artystycznym Kaprys stawiamy na różnorodność. Nasza oferta jest tak szeroka, jak zainteresowania naszych członków. Każdy, kto szuka miejsca do realizacji swoich artystycznych pasji, znajdzie u nas coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że w ofercie naszego stowarzyszenia znajdziesz to, czego poszukujesz.