Zespoły Taneczne Kaprys Jędrzejów

Zespoły Taneczne Kaprys Jędrzejów to grupa młodych, pełnych pasji tancerzy, którzy swoją miłość do tańca przekuwają w niesamowite występy. Nasze zespoły są częścią większej organizacji – Stowarzyszenia Artystycznego Kaprys, które ma swoją siedzibę w Jędrzejowie. Wspólnie tworzymy społeczność, która łączy się poprzez miłość do tańca i sztuki. Nasze zespoły biorą udział w wielu konkursach i festiwalach, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

Baletnice

Nasza działalność w Jędrzejowie

Nasza działalność w Jędrzejowie nie ogranicza się tylko do tańca. Organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia, które pomagają naszym członkom rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Współpracujemy z innymi organizacjami i instytucjami, aby promować sztukę i kulturę w naszej społeczności. Działamy również na rzecz integracji społecznej, organizując różne wydarzenia i projekty. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może wyrazić siebie poprzez taniec i sztukę.

Rok 2023

Zespół Taneczny Kaprys Jędrzejów działalność rozpoczął w marcu 2021 roku. Obsada taneczna to dziewczęta w wieku od 4 do 12 lat. Mimo tak krótkiej działalności ma na swoim koncie już pierwsze występy i pierwsze sukcesy na dużej scenie, m.in :

• udział w koncercie z okazji 30 lecia Zespołu Tanecznego Kaprys Małogoszcz – październik 2021
  • udział w koncercie Gospodarze – Gościom podczas 49 Międzynarodowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2022
  • udział w Pikniku z okazji 25 lecia działalności Quickpack Polska sp. z o. o.
  • I miejsce podczas Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych o Puchar Marianny Kiszkurno – Grójec 2022.
  • I miejsce w kat. Show Dance formacje do lat 8 w XVI Ogólnopolskim Turnieju „Taneczne Pejzaże” – Góra Kalwaria 2022
  • II miejsce w kat. Formacje Pierwszy Krok podczas MAD DANCE CHAMPIONS LEAUGE Kielce 2023
  • udział w koncercie Gospodarze – Gościom podczas 50 Międzynarodowego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2023
  • III miejsce – GRAND PRIX DANCE Ostrawa Czechy 2023